אטמי אוזניים רמה

אטמי אוזניים רמה - הפיתרון להגנה על אוזנך כמוזיקאי

אטמי אוזניים
כולנו אוהבים לשמוע מוזיקה, אך אותה המוזיקה עלולה לגרום לירידה בשמיעה ולטיניטוס .
בשנים האחרונות גברה הערנות לסכנה שבחשיפה לרעש חלק או בשמיעת מוזיקה בעוצמה גבוהה, אך גם עכשיו רבים לא נמנעים מהחשיפה המסוכנת.

מה הקשר בין אטמי אוזניים ומוזיקאים?

דציבל (dB) היא יחידה המתארת את עוצמת הצלילים בסקלה שבין 0dB עד 140dB.שיחה רגילה מתבצעת בדרגה של 40dB ולא גורמת לפגיעה כלל, אך עלינו לדעת כי חשיפה לעוצמת צליל שמעל 85dB גורמת לפגיעה בקולטני הצליל וככל שעוצמת הצליל חזקה יותר, כך גם גודל הפגיעה. חשיפה חד פעמית לרעש חזק מאוד עלולה לגרום אפילו אובדן שמיעה זמנית או אפילו תמידית.

תופים מגיעים לכ- dB 120ויכולים לגרום לפגיעה בשמיעה בתוך דקות בלבד, הרכב רוק או חצוצרה יכולים להגיע לכ- 130dB ויכולים לגרום לפגיעה בשמיעה בתוך זמן קצר.

אם אתם נחשפים לצלילים בעוצמות המסוכנות לשמיעה, עליכם להרכיב אטמי אוזניים שהם בעצם מגני אוזניים אישיים, המותאמים למבנה האוזן והמעבירים את הצלילים בעוצמה נמוכה יותר, בצורה שלא תפגע בשמיעה אך לא תעוות את המוסיקה אותה שומעים.

אטמי אוזניים RAMA - פתרון מושלם

אטמי אוזניים פשוטים יכולים לספק עובדים במפעלים או במטווח, אך הם אינם מספקים מוזיקאים משום שהם מנמיכים את עוצמת הצלילים הגבוהים בלבד ולכן גורמים לדיבור או למוזיקה להיות עמומים, מעוותים ולא טבעיים.

אטמי RAMA הם אטמי אוזניים המיוצרים במיוחד עבור מוזיקאים ועבור אנשים שסובלים מעוצמות יתר

על ידי שימוש בפילטר מיוחד אנו יוצרים הנמכה מאוזנת בכל ספקטרום הצלילים והעתק מדויק של התגובה הטבעית של תעלת השמע, כך ששומעים כמו שהיינו ללא האטמים, בתוספת הבטיחות לשמיעה.

אנו מתאימים כל אטם למטבע תעלת השמע של האדם, כך שהאטם אינדיבידואלי ויושב בדיוק במיקום הנכון, לקבלת שמיעה טבעית ובריאה עם הגנה מירבית.

עם אטמי אוזניים של חברת RAMA מוזיקאים יכולים לשמוע את עצמם מנגנים ואת שאר הלהקה או התזמורת, כך שיוכלו להרגיש את מערכת היחסים בינם לבין שאר הכלים.

רוב המשתמשים באטמי RAMA הם מוזיקאים, אך גם צופים רבים, כמו במופעי רוק, משתמשים בסוג זה של אטמים על מנת להגן על שמיעתם.בכדי כך צריך מכשיר שמיעה איכותי
בעיות שמיעה
גרף של טווח הדציבלים שעוזר להתאים אטמי אוזניים לסובל מרעשים
אטמי אוזניים למוזיקאים
אטמי אוזניים למוזיקאים