מכשירי שמיעה

חשים קושי בשמיעה? חושבים שאולי הגיע הזמן למכשירי שמיעה? זה הזמן להיבדק!
לרוב, קשה לזהות את הרגע שבו מפסיקים לשמוע טוב, או יותר נכון – קשה להודות כשזה קורה. הרי אנחנו אנשים צעירים, נמרצים ומלאי חיים, ולא ייתכן שאנחנו סובלים מבעיות שמיעה. אלא שאט אט אנחנו מוצאים את עצמנו מתווכחים על הווליום בטלוויזיה או ברדיו, כועסים על אנשים שממלמלים מסביבנו ונגררים למריבות שלמות רק כי.... אנחנו לא מצליחים לשמוע טוב. בינינו, אין דבר יותר מתסכל מלשבת בחברת אנשים, ולא להיות מסוגל לתקשר.
נשמע מוכר? אם אתם לא מבינים על מה כולם צוחקים, אינכם מסוגלים ליהנות מצפייה בטלוויזיה או בקולנוע, אתם חשים חסרי אונים בסיטואציות חברתיות, והכול רק בגלל שאתם מתקשים לשמוע – אתם במקום הנכון.
אודיולוג'יק מתמחה באבחון ובשיקום בעיות שמע וכן בהתאמת מכשירי שמיעה מתקדמים התקשרו עוד עכשיו: 03-5251693
 
מכשירי שמיעה
 
התאמת מכיר שמיעה לפי בדיקה
 

?מי זקוק למכשירי שמיעה

אם אתם מזדהים עם המשפטים הבאים, כדאי שתיגשו למכון שמיעה, לצורך בדיקה והתאמת מכשיר שמיעה:
  • אם קשה לכם להבין את מה שאומרים בטלוויזיה
  • אם אתם מתקשים לנהל שיחה בטלפון
  • אם אתם חושבים שכולם ממלמלים
  • אם קשה לכם להתרכז בשיחה עם מספר אנשים
  • אם אתם מבקשים מאחרים שיחזרו על דבריהם
  • אם אתם חשים במתח ובשתיקות מביכות כשאתם נפגשים עם אנשים

הסטטיסטיקה מדברת בעד עצמה: כ- 10% מהאוכלוסייה סובלת מירידת שמיעה

חשוב לדעת שלא מדובר בבעיה שנפוצה אך ורק בקרב בני הגיל השלישי. גם אנשים צעירים יותר, סובלים מקשיי שמיעה, בשל סיבות שונות, ביניהם: סביבת עבודה רועשת, מועדונים והופעות, מחלות שונות ועוד.
חוש השמיעה הוא חיוני ביותר לצורך תקשורת עם הסביבה, ופגיעה בו עלולה להוביל לתסכול, לירידה בערך העצמי ולניתוק חברתי. ירידה בשמיעה לפעמים אפילו גורמת נזק מוחי, שעלול להפוך לתמידי. כיום ישנם מכשירי שמיעה קטנים, אסתטיים וכמעט בלתי נראים, ואין כל בושה להשתמש בהם.
אל תזניחו את השמיעה שלכם. גשו עוד היום למכון שמיעה אודיולוג'וק בע"מ, שיתאים לכם מכשירי שמיעה מעולים, קטנים וכמעט בלתי נראים, שיגרמו לכם לחייך וליהנות מאיכות חיים הרבה יותר טובה.

מי אנחנו?

אודיולוג'יק בע"מ, בניהולו של משה קנטור, היא חברה שהוקמה לפני יותר מ-30 שנה, ומאז היא מתמחה בתחום מכשירי השמיעה והשמע, ועובדת בפיקוח רופאה וקלינאית תקשורת. החברה עוסקת בייבוא ובשיווק של מכשירי שמיעה מתקדמים ואיכותיים, כולל מכשירי שמיעה זעירים - לינאריים ודיגיטליים, תוצרת מיטב החברות המובילות מגרמניה, מאנגליה, מדנמרק וממדינות נוספות.
בנוסף לכך, החברה מתפעלת מעבדה מקצועית פרטית לתיקון מכשירי שמיעה ואוזניות שמע, ומעמידה לרשותכם טכנאים מהשורה הראשונה שישמחו לעזור לכם. חשוב מאוד לקנות מוצרים אפשר לקבל שירות מיידי, במידה וחלילה קורה להם משהו, כדי לא להחמיר את הנזק השמיעתי.
אודיולוג'יק מכשירי שמיעה

אודיולוג'יק: מקשיבים לצרכים שלכם

אצלנו יש מי שמקשיב לצרכים שלכם: אנו מתחייבים להעניק לכם את השירות הטוב ביותר, יחס אישי וחם וייעוץ מקצועי הניתן על ידי אנשי מקצוע עתירי ידע וניסיון. אנו נלווה אתכם, נסייע ונייעץ לכם לאורך כל הדרך, עד למציאת המכשיר המתאים לכם, שישפר את חייכם ושיאפשר לכם ליהנות מחברת אנשים אחרים ומכל התוכניות, הסרטים, ההצגות והמוזיקה שאתם אוהבים.

רוצים להגיע לבדיקה? אין צורך בתיאום!

ניתן לערוך בדיקת שמיעה במקום ללא צורך בהזמנת תור מראש וללא כל התחייבות בשעות הבוקר בשעות 08.30-12.30 בימים א' עד ה'.
חברת אודיולוג'יק בע"מ עובדת בהסדרים מיוחדים עם כל קופות החולים וגם עם משרד הביטחון. בררו ותיהנו מהנחות מיוחדות! לתיאום בדיקה והתאמת מכשירי שמיעה צרו קשר עוד היום: 03-5251693