מכשיר שמיעה מחיר

 
מכשיר שמיעה הינו אביזר אלקטרוני היכול להמצא הן בתוך תעלת השמע פנימה או מאחורי האוזן, שבו נמצאים מיקרופון שקולט את הצליל, מגבר ראשוני, פרה אמפליירA\D Analog to Digital מעבד נתונים דיגיטאלי ((DSP בו מועבר המידע לערוצים לשם פירוק המידע להפחתת רעשי הרקע, וסיכומו מחדש במגבר הסופי (A\D), משם מועבר המידע לרמקול מתואם.

מחירו של מכשיר שמיעה נקבע לפי איכות הפרדת המידע במעבד.
 
מכשיר שמיעה מכשיר
 
לדוגמה במכשיר מדגם מיינד ,MIND by WIDEX יש מעבד עם ליבה כפולה וזכרון של 514 – כלומר בתוך תעלת השמע נמצא מחשב ענק אישי. מכשיר כזה יכול לתת מענה מדוייק יותר ובפרק זמן מאד קצר השמיעה תהיה מהירה ומדוייקת וללא כל עיוותים.

מכשיר שמיעה איכותי לרוב מגיע עם 2 מיקרופונים על מנת להפחית את הצלילים המתקבלים מאחור והדגשת מקור הצליל מלפנים (כיווניות).

חשיבות גדולה קיימת כאשר שתי האזניים סימטריות, כך שניתן להתאים זוג מכשירים על מנת להעניק למשתמש גם שמיעה ברורה יותר וגם מיקום נוח (לוקאליזציה).

:מטפלים בבעיית הבושה

אנשים רבים נמנעים משימוש במכשיר שמיעה כי פוחדים שהעולם יראה שהם סובלים מבעיות בשמיעה. מכון שמיעה אודיאולוג'יק עוזר לאותם אנשים להתגבר על הבושה באמצעות התאמת מכשיר שמיעה. מכשיר השמיעה יושב בתוך האוזן, אינו נראה לעין, אך מאפשר למטופל להחזיר אליו את יכולת השמיעה שלו.

!!באודיאולוג'יק דואגים לבריאות שלכם

אם אתם מרגישים שאתם צריכים להשקיע מאמץ מיוחד כדי לדבר בטלפון או כשאתם יושבים במסעדה עם חברים, כדאי לבדוק אם אתם סובלים מבעיות שמיעה. אנו מזמינים אתכם למכון שמיעה אודיאולוג'יק לביצוע בדיקת שמיעה מעמיקה ומקצועית.