סוגי מכשירי שמיעה

ההבדל המשמעותי במכשירי שמיעה מקצועיים לפשוטים?

  • בחירה במכשיר שמיעה איכותי משפיעה על איכות החיים
    מכשירי שמיעה הם אמצעי שמאפשר לאנשים לחיות את חייהם בצורה נורמלית גם אם הם חווים ירידה רצינית בשמיעה. המכשירים הללו מבוססים על היכולת לקלוט גלי קול, לעבד אותם ולשלוח גלי קול מוגברים בחזרה לתוך האוזן. ישנם גם מכשירים אשר מבוססים על העברת אותות חשמליים לשתל שבלולי, אשר מתאימים לאנשים חרשים מלידה ולא לירידה קלאסית בשמיעה. מכשירי שמיעה איכותי מאפשר לשמוע את הקולות הרלוונטיים בכל מצב וחוסך מכם ערבוביית צלילים שעשויה להיגרם ממכשיר פשוט מדי. דבר זה מאפשר לכם לנהל שיחה כרגיל גם אם אתם נמצאים במסיבה רועשת או בחוף הים והוא מעצים את איכות חייכם
סוגי מכשירי שמיעה

המאפיינים העיקרים למכשירי שמיעה איכותיים לעומת פשוטים

יש כמה מאפיינים של מכשירי שמיעה איכותיים שלא תוכלו לקבל במכשירים פשוטים:

  • סינון רעשי רקע – מכשיר שמיעה פשוט יקלוט את כל גלי הקול מהסביבה ופשוט יגביר אותם, אך הדבר לא דומה לשמיעה טבעית בה אנו מסננים את רעשי הרקע. מכשיר איכותי יכיל מערכת ממוחשבת שמסוגלת להחליש את רעשי הרקע מהסביבה, כך שתוכלו לשמוע בקלות את האדם המדבר אליכם מבין כלל הצלילים בסביבה.
  • גודל – רבים האנשים שלא מוכנים להרכיב מכשיר שמיעה עקב המראה שלו. כיום המכשירים האיכותיים מיוצרים באופן כזה שכמעט ולא ניתן לראות אותם. הטכנולוגיה השתפרה כל כך שהיא מאפשרת ליצור מעבדים זעירים ומשוכללים. מכשירים פשוטים לרוב יהיו גדולים, מסורבלים וללא ספק נראים לעין.
  • עמידות – מכשיר שמיעה איכותי יכול להחזיק מעמד שנים רבות אם מתחזקים אותו בצורה נכונה. לעומת זאת, המכשירים הפשוטים יחזיקו מעמד רק לשנים בודדות ותהיה ירידה בעוצמת הפעילות שלהם לאט לאט.

מכשירי שמיעה מקצועיים –רוכשים באודיולוג'יק

חברת אודולוג'יק היא חברה עם מומחיות של שנים במכירת מכשירי שמיעה. החברה מחזיקה , והמותגים הטובים בעולם בתחום השמיעה, עם מכשירים זעירים בעלי יכולת דיגיטלית מצוינת לסינון רעשים. החברה מעניקה לכל לקוח יחס אישי ושירות בסטנדרטים גבוהים להתאמה מקסימלית של המכשיר. אם אתם רוצים לשמוע כל צליל בצורה איכותית, פנו לאודיולוג'יק כעת. לבדיקת בחינם לחץ כאן